Yamaç Paraşütü

Ören Yamaç paraşütü uçuşları 620 metre yüksekliğe sahip Alatepe Dağ’ ından yapılmaktadır. 620 metre yükseklikten kalkış yapılmakta ve havanın durumuna 1000 metreye kadar çıkılabilmektedir. Ortalama uçuş süresi 10-15 dakikadır. Ören sahilden Alatepe paraşüt kalkış sahasına ücretsiz transfer hizmeti sağlamaktayız. Deneyimli pilotlar eşliğinde tandem Ören yamaç paraşütü uçuşu turu için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rezervasyon Telefonu- WhatsApp : +90 535 237 27 14

Bizleri arayarak hem rezervasyon ve de yamaç paraşütü uçuşu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tandem dediğimiz ikili yamaç paraşütü için deneyimli pilotlarımız tepede sizleri beklemekte ve uçuşunuz için tüm hazırlıklar tamamlanmış olacaktır. Sizler uçuş tepesine ulaştığınızda tandem pilotlarımız sizlere ufak bir brifing verecektir.

Yamaç paraşütü uçuşu öncesinde alacağınız brifingden sonra artık uçuşa hazır olacaksınız. Güvenlik ekipmanlarınız, kaskınız, harness’ iniz kuşanıldıktan sonra son kontrolleriniz yapılacaktır. Ve artık bundan sonra birkaç adım atarak gökyüzüne doğru havalanacaksınız. 620 metrelik tepemizden yamaç paraşütü atlayışı için havalandığınızda pilotumuz sizleri eşsiz manzaranın ve bu adrenalin yüklü sporun tadını çıkartmak için güvenli uçuş sağlayacaktır.

Yamaç paraşütü ile tandem uçuş turumuza başladığınızda pilotumuz aksiyon kamerası ile sizlerin fotoğraf ve videolarını çekmeye başlayacaktır. Tepeden ayrıldıktan kısa bir süre sonra uçuş güvenliği pilotumuz tarafından sağlanınca kamera ile çekimler başlayacaktır. Hatta pilotumuz gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kamerayı sizlere verecek ve sizde bu güzel manzara eşliğinde harika kareler yakalayacaksınız. Aynı zamanda yamaç paraşütü uçuşunuzun videosu da çekilmiş olacaktır.

Tüm uçuşlarımız üçüncü şahıs ve ferdi kaza poliçelidir.

Tüm ticari faliyetlerimiz Tursab A tipi acenta dahilinde yapılmaktadır.